Spanish French German Russian Arabic English Turkish
MENU
SEPET
Kargo ve Teslimat

ÖDEME:
Kargolarımız "Alıcı Ödemeli" olarak gönderilmektedir. Kargo kampanyalarımız olduğu zaman sitemizden bilgi ve paylaşım yapılmaktadır. 

 

PAKETLEME:
Sitemizden satın almış olduğunuz plaklarınız Plakveben olarak özel olarak hazırlattığımız kutularla gönderilmektedir. Kargolarımızı güvenli bir şekilde göndermekteyiz ve bugüne kadar herhangi bir sorun yaşanmamıştır.

 

TESLİMAT:
Siparişiniz, Plakveben.com tarafından kargoya en fazla 3 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Normal şartlar altında, İstanbul içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içinde; İstanbul dışı teslimatlar ise (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 2-3 gün içinde yapılır. Eğer siparişiniz ile alakalı herhangi bir sorun yaşanırsa, müşteri hizmetleri temsilcilerimiz telefon veya e-posta yoluyla sizi bu durum hakkında bilgilendirir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi sipariş takip sayfasında bulabilirsiniz.

 

İADE:
Gönderi yapmadan önce tüm ürünlerimizi kontrol etmekteyiz. Tüm plaklarımızın kondüsyonları ayrı ayrı belirtilmiştir. Satın alırken bu bölümleri dikkate almanızı öneririz. Buna rağmen siparişleriniz de bizim tarafımızdan oluşacak yada göndermiş olduğumuz ürünlerde kırık, eksik gibi sorunlar yaşadığınız taktirde 7 gün içinde ürünü iade edebilir veya değişim yapabilirsiniz.